Студенту

Юридичний факультет Донецького національного університету імені Василя Стуса вітає Вас в нашій великій і дружній родині, любов до якої тільки міцнішає з роками.

Кожна людина стоїть на порозі вибору життєвого шляху. Від цього вибору залежить, чи буде людина щаслива. Яку професію обрати? Чим займатися? Ви обрали одну з найпопулярніших і престижних професій – професію юриста. Не так багато знайдеться у світі спеціальностей настільки шанованих і почесних, і одночасно настільки складних. Бути юристом ‒ велика честь і величезна відповідальність.

Вітаємо Вас із втіленням Ваших прагнень і реалізацією мрії, адже для багатьох стати студентом юридичного факультету означає здійснення заповітного бажання. Нехай усі Ваші надії виправдаються, а в цьому Вам допоможе адміністрація факультету, його висококваліфікований професорсько-викладацький склад, відповідальні і чуйні співробітники, студенти старших курсів та випускники, які є однією великою дружною сім’єю.

Бажаємо Вам нескінченного інтересу на нелегкому, але захоплюючому шляху прилучення до нових знань, успіхів та удачі у міру просування цим шляхом, сил і наснаги. Нехай навчання на юридичному факультеті стане одним із джерел Вашого життєвого задоволення і радості буття.

Декан факультету

Коваль Ірина Федорівна