Про факультет

Про факультет

Апробовані часом традиції класичної університетської освіти в поєднанні з сучасними методиками викладання і актуальними науковими дослідженнями

Освітній процес на юридичному факультеті сьогодні – це:
• понад 800 студентів, що навчаються за освітніми програмами бакалаврату та магістратури;
• висококваліфіковані професори та викладачі, які читають курси не тільки студентам-юристам, а й студентам, які навчаються за іншими освітніми програмами, зокрема, політологія, менеджмент, міжнародна економіка та іншими, тим самим сприяючи інтеграції освітньої спільноти;
• навчально-практична лабораторія «Юридична клініка» ДонНУ імені Василя Стуса;
• залучення студентів до науково-дослідницької та експертної діяльності;
• проходження практики в органах державної влади, місцевого самоврядування і в адвокатських та юридичних компаніях і інших комерційних структурах;
• наукові гуртки, юридичні змагання і студентські конференції;
• близько 75 навчальних дисциплін, що включають не тільки профільні правові предмети, а й такі курси, як «Логіка», «Філософія», «Іноземна мова» та ін., що формують загальнокультурні компетенції;
• сучасні інформаційні технології, дистанційні освітні технології і електронні інформаційні ресурси, рівень яких відповідає світовим стандартам.

Кафедри

Кафедра господарського та адміністративного права

 

Кафедра цивільного права і процесу

 

Кафедра теорії, історії держави і права та філософії права

Кафедра конституційного, міжнародного і кримінального права

Декан факультету

Коваль Ірина Федорівна

 

Шановні студенти!

Кожна людина стоїть на порозі вибору життєвого шляху. Від цього вибору залежить, чи буде людина щаслива. Яку професію обрати? Чим займатися? Ви обрали одну з найпопулярніших і престижних професій – професію юриста. Не так багато знайдеться у світі спеціальностей настільки шанованих і почесних, і одночасно настільки складних. Бути юристом ‒ велика честь і величезна відповідальність.

Вітаємо Вас із втіленням Ваших прагнень і реалізацією мрії, адже для багатьох стати студентом юридичного факультету означає здійснення заповітного бажання. Нехай усі Ваші надії виправдаються, а в цьому Вам допоможе адміністрація факультету, його висококваліфікований професорсько-викладацький склад, відповідальні і чуйні співробітники, студенти старших курсів та випускники, які є однією великою дружною сім’єю.

Бажаємо Вам нескінченного інтересу на нелегкому, але захоплюючому шляху прилучення до нових знань, успіхів та удачі у міру просування цим шляхом, сил і наснаги. Нехай навчання на юридичному факультеті стане одним із джерел Вашого життєвого задоволення і радості буття.

Вся інформація, яка безпосередньо стосується поточних моментів учбового процесу: розклади занять, заліків, екзаменів, програми курсів і література до них, питання до заліків і екзаменів і так далі, повинна розташовуватись на порталі факультету.

Історія факультету

Юридичний факультет, створений у 1983 році, є одним із молодих і в той же час найбільшим факультетом у Донецькому національному університеті імені Василя Стуса.